-11%

Стелаж полка для книжок чи декору білий
2 300 ₴
2 047 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж для книжок чи іграшок
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
Матеріал ЛДСП 16мм
Кромка ПВХ
Розміри : 80*180*26см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 80 мм |
| Глибина шафи | 26 мм |
| Висота шафи | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 047 ₴




