
Ліжко горищедитяче, підліткове з шафою і столом Еколь колір білий з сономою
15 620 ₴
14 370,40 ₴
- Під замовлення
Відправка з 15 квітня 2026
Горище Еколь - Найкраща модель ліжка для дітей та підлітків!
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
Ця модель комплектується зручним письмовим столом з тумбою, плательным шафою. Шафа має стійку для вішалок. Сходи-комод на другий поверх зручна і практична - це додаткові місця для зберігання речей Вашої дитини.
На сходах розташовані дверки з нішами для речей.
Габаритні розміри: 2350*1600*850
Розмір спального місця: 800*1900
Матеріал: ЛДСП 16мм. Кромка: ПВХ..
Вартість вказана у стандартних кольорах
Колір корпусу стандартний: білий
Колір фасадів стандартний: сонома
Меблі в розібраному вигляді (упаковка стрейч плівка і картон). Додається фурнітура та схема складання.
Додатково можна придбати відкритий стелаж для іграшок та книжок ( на фото праворуч). Його розміри 600*300*2000мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 235 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 160 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1900 см |
| Ширина спального місця | 800 см |
| Висота спального місця другого ярусу | 135 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Так |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумбочка | 1 шт. |
| Сходи-комод | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Підстава спального місця | ЛДСП |
| Виробник | Сімейна мебельна майстерня |
| Тип ліжка | Ліжко горище |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
- Ціна: 14 370,40 ₴

