
Стіл письмовий для дому і офісу Хайпер сонома
3 900 ₴
- Під замовлення
Відправка з 02 травня 2026+380960965760
- +380 (96) 741-73-03Наталья
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Габаритні розміри: 120*74*55см
Матеріал : ЛДСП 16мм
Направляючі телескопічні
Відправка в розібраному вигляді
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
Характеристики
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Висота | 74 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 120 мм |
| Глибина стільниці | 55 мм |
| Висота від підлоги | 74 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 74 мм |
| Ширина столу | 120 мм |
| Глибина столу | 55 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴


