Набір поличок
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Фурнітура в комплекті
Колір: білий, сонома світла, трюфель, венге, дуб молочний
30*30*15см
25*25*15 см
20*20*15см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Ширина (довжина) полиці | 60 мм |
| Глибина полиці | 15 мм |
| Висота полиці | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


