
Ліжко дитяче, підліткове з м'якою спинкою Фанта 160 білий з з бортиком
9 900 ₴
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко з тканевою спинкою
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Сучасний дизайн та колір
Розмір спального місця: 80*160см
Матеріал корпусу: ЛДСП 16мм
Цільний вклад витримує 100кг навантаження
Декор: спинка з меблевої тканини
Колір тканини: рожевий, сірий, бірюза, фіолет, коричневий
Антикіготь
В комлекті висувні шухлядки на телескопічних направляючих, бортик
Ліжко без матрасу
Матрас необхідно купити додатково
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х160 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 164 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴






