
Ліжко дитяче, для підлітків з шухлядами Чіп
4 940 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко односпальне з дугою на спинці
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Вартість доставки від 1000грн
Укомплектоване висувними шухлядками на телескопічних направляючих
Цільний вклад витримує до 100кг навантаження
Матеріал корпусу: ЛДСП 16мм
Колір: венге з білим, сонома з білим, бетон з білим, трюфель з білим
По наявності уточнювати кольори
Розмір спального місця: 80*190см
Ліжко без матрасу. Необхідно купити додатково
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон, Венге, Дуб сонома + білий, Дуб сонома + трюфель, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 194 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 940 ₴





