
Туалетний столикз дзеркалом і шухлядками Єва білий
3 510 ₴
- В наявності
- Код: Ева
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з дзеркалом для макіяжу
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Габаритні розміри:
100см довжина
145см висота
42 см ширина
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Направляючі телескопічні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 100 см |
| Глибина столика | 42 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 73 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 145 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 510 ₴




