
Комод з шухлядами Доміно 4ш бетон з білим
3 900 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний комод в кольорі бетон з білим
Матеріали: ЛДСП 16мм
Направляючі: телескопічні
Розміри: 80*104*45см
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 104 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴






