-8%

Ліжко горище Еколь венге
15 620 ₴
14 370,40 ₴
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горище Еколь - Хіт продажів по Україні!
Ця модель комплектується зручним письмовим столом з тумбою, плательным шафою. Шафа має стійку для вішалок. Сходи-комод на другий поверх зручна і практична - це додаткові місця для зберігання речей Вашої дитини.
На сходах розташовані дверки з нішами для речей.
Габаритні розміри: 2350*1700*860
Розмір спального місця: 800*1900
Матеріал: ЛДСП 16мм. Кромка: ПВХ..
Колір корпусу : венге т
Колір фасадів: дуб молочний
Меблі в розібраному вигляді (упаковка стрейч плівка і картон). Додається фурнітура та схема складання.
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 235 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 170 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Так |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Сходинки | Так |
| Сходи-комод | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 370,40 ₴


